Ціна газу в Європі впала нижче 400 доларів

Ціна газу в Європі впала нижче 400 доларів

Фото: Getty Images Вартість травневого ф’ючерсу на хабі TTF у Нідерландах падала до 382 доларів за 1 тис. куб. м

Тисяча кубометрів газу нині коштує 400 доларів — загальне зниження від початку дня становить близько 2%.

Ціна газу в Європі під час біржових торгів у понеділок вперше 23 вересня 2024 року опускалася нижче за 400 доларів за 1000 куб. м. Загальне зниження від початку дня становить близько 2%. Про це свідчать дані лондонської біржі ICE. 

Вартість травневого ф’ючерсу на хабі TTF у Нідерландах падала до 382 доларів за 1 тис. куб. м, або 33,555 євро за МВт-год.

Європа у квітні на тлі теплої погоди почала період активного закачування газу в підземні сховищ (ПСГ) після завершення опалювального сезону.

Європа продовжує імпортувати ЗПГ рекордними темпами за історичним максимумом березня.

Як ми вже писали, імпорт зрідженого природного газу (LNG) з Росії до країн Євросоюзу торік році зріс на 18%. 

Нагадаємо, 7 березня європейські ціни на газ відновилися після досягнення п’ятимісячного мінімуму, оскільки трейдери оцінюють можливий вплив політики США щодо війни в Україні.

Джерело

Новости Запорожья