ЧС-2026: Уругвай шокував Аргентину в Буенос-Айресі

Чинні чемпіони світу несподівано легко поступились супернику на власному полі у відборі на ЧС-2026.

Збірна Уругваю несподівано легко перемогла команду Аргентини у відборі на чемпіонат світу 2026 року. Чинним володарям трофею не допомогли навіть рідні стіни. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:0.

Уругвайці вийшли вперед на 41 хвилині. Захисник Рональд Араухо відзначився голом після передачі Матіаса Віньї. А у другому таймі, остаточний рахунок в матчі встановив Дарвін Нуньєс.

Таким чином, збірна Аргентини вперше з 22 листопада 2022 року зазнала поразки. Тоді у стартовому матчі мундіаля, майбутні чемпіони світу сенсаційно програли Саудівській Аравії.