Бешикташ погодив оренду Кекчю у Бенфіки

Бешикташ погодив оренду Кекчю у Бенфіки

Оркун Кокчю, фото — Getty Images

Бешикташ орендував центрального півзахисника Бенфіки Оркуна Кекчю із зобов’язанням викупу футболіста за 25 мільйонів євро після закінчення наступного сезону.

Також передбачені різні бонуси для португальського клубу, які в сумі можуть становити ще п’ять мільйонів.

Для Бешикташа саме Кекчю був головною ціллю літнього міжсезоння. 24-річний хавбек, який народився в Нідерландах і ніколи не грав за турецькі клуби, провів потужний сезон у Лісабоні. У 55 матчах за Орлів він забив 11 м’ячів та оформив 12 асистів.

У складі збірної Туреччини футболіст відіграв 45 матчів, відзначившись 11 голами та вісьмома передачами.

Бешикташ посів четверте місце у турецькій Суперлізі. Чорні орли зіграють у кваліфікації Ліги Європи, де у другому раунді можуть зустрітися з Шахтарем, якщо Гірники пройдуть фінський Ільвес. Бенфіка стала другою в португальській Прімейрі, і на неї чекає кваліфікація Ліги чемпіонів.

Джерело

Новости Запорожья