Браим Диас, фото — Getty Images
Бенфіка веде переговори з мадридським Реалом щодо переходу вінгера Браїма Діаса.
Орли провели бесіду з керівництвом Бланкос, щоб з’ясувати умови потенційної угоди. Повідомляється, що португальський клуб хоче оформити оренду марокканського вінгера.
Нинішній договір Діаса з Реалом розрахований до літа 2027 року. У червні повідомлялося, що Браїм домовився про продовження контракту. Однак 25-річний вінгер готовий розглянути різні варіанти, щоб отримати більше ігрової практики.
Бенфіка націлена на підписання креативного гравця під центральним нападником. Раніше Орли були близькими до підписання Жоау Фелікса, проте португалець у результаті перейшов в Аль-Наср.
Бенфіка, за яку виступає український воротар Анатолій Трубін, виграла Суперкубок Португалії, перемігши Спортінг (1:0). Попереду у Орлів матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів – 6 та 12 серпня вони зустрінуться з Ніццею.